
Alkotó pedagógusok és diákok – kiállításmegnyitó
A Budapest XVII. kerületi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium kiállítása.
A kiállítás fővédnöke: Dunai Mónika országgyűlési képviselő
A kiállítást megnyitja: dr. Hicz János tankerületi igazgató
Kiállítók: Bodnár Imre Bodi, Domokos Berta, Kelemen Dénes, Kolláth Ferenc, Papp Rebeka, Székely Márta, Szolnokné Lorge Brigitta, Szurkos Réka, Varga Melinda, Vitárius Nikoletta
A megnyitón közreműködik és azt követően élő koncertet ad: Time4Jazz együttes
Sulya Zsuzsanna – ének; Adorján György – zongora; Gabos Balázs – vibrafon; Csernyus László – bőgő; Kuli Ferenc – dob
A tárlat április 9-ig megtekinthető előzetes bejelentkezéssel a Ház nyitvatartási idejében.




