Skip to main content

Azt mondják, a legszebb szó az „öröm”…

– Zsuzsa Mihály és vendégei könyvbemutatóval egybekötött karácsonyi műsora

„A Karácsony gyertyáinak meghitt meleg fényében ott villódznak a szilveszteri örömtüzek.”

A belépés díjtalan, de kizárólag előre átvett regisztrációs szelvénnyel látogatható!
Regisztrációs szelvény igényelhető: december 7-ig telefonon, e-mailen vagy személyesen.
Személyenként maximum 5 db kérhető.
A szelvények átvétele: december 8-án és 9-én a helyszínen nyitvatartási időben.

Támogató: Rákosmente Önkormányzata (Hatvani Zoltán, Timmel Ede képviselő)

dátum
2021 dec 12
Expired!
időpont
16:00 - 18:00
Labels
1 - Eseti esemény,
3 - Kiemelt esemény
helyszín
Rákoskerti Művelődési Ház
QR Code